SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU 2019

Dodał: admin 16 grudnia 2019 09:17

Tradycyjnie już koniec roku kalendarzowego to kumulacja zawodów sportowych na szczeblu ośrodka, powiatowym i wojewódzkim. Młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w większości z nich osiągając jak zwykle wysokie wyniki.

I tak na szczeblu województwa:

III miejsce w Badmintonie (Zakopane) – Kowalska Daria, Zarzycka Patrycja;

V miejsce w Koszykówce 3x3 chłopców (Tarnów). Drużynę stanowili tylko uczniowie klas pierwszych – Aksamit Szymon, Truty Tomasz, Gniadek Adam i Jarkiewicz Szymon;

V miejsce w Szachach (Myślenice) – Pudzisz Beata, Kikla Dominik, Biel Kacper, Dziadkowiec Piotr.

Na szczeblu powiatu:

III miejsce w Koszykówce dziewcząt – Biernat Emilia, Leska Amelia, Łaś Joanna, Pałys Anna, Reguła Wiktoria, Truty Agnieszka, Wróbel Julia, Chmielarczyk Martyna, Bogusz Julia i Żuławińska Martyna;

III miejsce w Tenisie Stołowym (drużynowo) dziewcząt i chłopców – Cyrwus Anna, Gach Klaudia, Handzel Weronika, Faltyn Jakub, Kwiatkowski Kacper, Różański Damian.

W zawodach ośrodka awans na zawody powiatowe uzyskały drużyny chłopców w koszykówce i piłce ręcznej oraz dziewcząt w piłce siatkowej. Przed nami jeszcze zawody w piłce ręcznej dziewcząt (ośrodek), pływanie (powiat), piłka siatkowa chłopców (ośrodek) i koszykówka chłopców (powiat). Wszystkim sportowcom z naszej szkoły życzymy sukcesów.