Srebrna Tarcza 2020 dla Liceum Goszczyńskiego

Dodał: admin 15 stycznia 2020 10:43

Maturzyści i Olimpijczycy 2019 GRATULACJE!!!

Nasza Szkoła według Rankingu Liceów 2020 miesięcznika "Perspektywy" znalazła się na 313 miejscu wśród wszystkich placówek w Polsce i otrzymało srebrną tarczę (w ubiegłorocznym rankingu znaleźliśmy się na 377 miejscu). W powiecie szkoła plasuje się na I miejscu, a w Małopolsce na 28 (29 w rankingu 2019).

Miejsca pozostałych szkół z powiatów nowotarskiego, tatrzańskiego i suskiego: 399. I LO im. Oswalda Balzera w Zakopanem, 418. II LO im. ks. Prof. Józefa Tischnera w Rabce –Zdroju, 533. I LO im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju, 567. LO im. Stefana Żeromskiego w Krościenku nad Dunajcem, 746. Społeczne LO STO w Zakopanem, 765. II LO w Nowym Targu, 812. Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zakopanem, 826. Liceum Sztuk Plastycznych w Zakopanem.

Głównym kryterium rankingowym w klasyfikacji liceów są wyniki matury, zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych. W połączeniu z kryterium opartym na sukcesach szkół w olimpiadach, daje to znakomity zestaw obiektywnych i sprawdzalnych kryteriów oceny.

Drodzy Absolwenci 2019! GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów, i zadowolenia z wyborów jakich dokonaliście w dorosłym życiu!