Paulina Pierwoła z 3D zajęła II miejsce w IV Podhalańskim Konkursie Języka Angielskiego

Dodał: admin 21 lutego 2020 08:50

W PPUZ w Nowym Targu odbył się finał IV Podhalańskiego Konkursu Języka Angielskiego o Nagrodę Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, w którym Paulina Pierwoła z kl. 3D zajęła II miejsce.

Konkurs składał się z etapu szkolnego oraz etapu finałowego. W pierwszym etapie konkursu, który odbył się 15 listopada 2019 roku przystąpiło 56 uczniów naszej szkoły. Do etapu finałowego przystąpiło 7 laureatów etapu szkolnego, którzy reprezentowali szkoły z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego.

Etap finałowy składał się z dwóch części. Cześć pierwsza obejmowała test gramatyczno-leksykalny z elementami kultury, literatury oraz historii krajów anglojęzycznych. Część druga związana była z prezentacją wybranego tematu. Temat prezentacji Pauliny : The Picture of Dorian Gray as a psychological novel

Serdecznie gratulujemy Paulinie II miejsca