Serce dla naszych Licealistów, którzy otrzymali tytuł: „Finalisty Olimpiady stopnia centralnego”

Dodał: admin 2 kwietnia 2020 07:37

Uzyskany tytułu „Finalisty Olimpiady stopnia centralnego” z poszczególnych olimpiad przedmiotowych przez uczniów Naszego Liceum, to niewątpliwie zaszczyt ale i przysługujące im szczególne uprawnienia.

Paulina Pierwoła otrzymała tytuł Finalistki 50.Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, natomiast Mario Haas, Patryk Guziak oraz Natalia Guziak otrzymali zaszczytne tytuły Finalistów 43. Olimpiady Języka Niemieckiego.

W związku z osiągnięciami w powyższych olimpiadach uczniowie otrzymali bezterminowe, szczególne uprawnienia przy rekrutacji do szkół wyższych oraz maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia na poziomie rozszerzonym egzaminu maturalnego.