Wakacje czas zacząć ...

Szanowna Pani Dyrektor,
Szanowne Grono Pedagogiczne,
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy

Rok szkolny 2019/2020 zupełnie różnił się od wcześniejszych. Świat musiał zmierzyć się z pandemią koronawirusa, która zaskoczyła nas wszystkich i w pewnym stopniu odmieniła nasze dotychczasowe życie. Musieliśmy odłożyć na później życie towarzyskie, a naszą pracę przenieść do domu. Również szkoły, w tym uczniowie i nauczyciele byli zmuszeni dostosować się do nowych warunków i rozpocząć zdalną naukę. Było to nie lada wyzwanie dla nas jako uczniów, bowiem musieliśmy nauczyć się pracować samodzielnie, bez nadzoru nauczycieli. Mimo, że czasem zatrzymały nas problemy techniczne, takie jak: zepsuty mikrofon czy problemy z łączem, to mogliśmy liczyć na wyrozumiałość ze strony naszych Wychowawców.

W tym miejscu chciałbym w imieniu samorządu i całej społeczności uczniowskiej złożyć wyrazy podziękowania na ręce całego Grona Pedagogicznego, za trud, jaki włożyli w prowadzenie zajęć w warunkach nowych dla nas wszystkich. Dziękujemy, za to, że zawsze leżało Wam nasze dobro na sercu. Staraliście się stworzyć dla nas jak najlepsze warunki do nauki, wyciągnęliście pomocną dłoń, zawsze gdy tego potrzebowaliśmy. Dlatego też za całokształt waszej tegorocznej pracy należą się wam wyjątkowe podziękowania i gratulacje.
Kolejny rok za nami, pełen nowych wyzwań i doświadczeń. Nauczył nas przekraczania granic, o których wcześniej nie mieliśmy nawet pojęcia. Teraz czeka nas czas odpoczynku i zasłużonego relaksu. Mamy nadzieję, że te wakacje nie przelecą nam między palcami i wykorzystamy je dobrze, z zachowaniem należytych środków ostrożności.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i oby... do zobaczenia we wrześniu.
W imieniu Samorządu Szkolnego - Damian Waksmundzki-Luberda