Dzień otwarty w Goszczyńskim

Dodał: admin 25 marca 2015 21:03

W ubiegły piątek, 20 marca, nasze liceum pękało w szwach. Z wielką radością powitaliśmy gimnazjalistów, którzy przyjęli nasze zaproszenie i tłumnie odwiedzali mury „Goszcza”.

Nasi goście mieli okazję obejrzeć efekty pracy szkolnej grupy teatralnej w przedstawieniu pt.: „Nic się nie da zrobić”, zapoznać się z propozycją profili klas na przyszły rok szkolny i wreszcie zobaczyć na własne oczy jak to jest w Goszczyńskim. Zwiedzając budynki szkolne, zaglądali do sal lekcyjnych by podpatrzyć zajęcia prowadzone przez naszych Nauczycieli. Młodzież naszego liceum, oprowadzając gości z gimnazjów Nowego Targu i okolic, odpowiedziała na dziesiątki pytań dzieląc się wiedzą „ z pierwszej ręki”.

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Na tych, którzy w piątek przyjść nie mogli czekamy w środę 29 kwietnia oraz w poniedziałek 6 czerwca. Szczegóły na plakatach i na naszej stronie internetowej.

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=55

(kliknij, aby powiększyć obraz)