Najlepsi alpejczycy z Goszczyńskiego!

Dodał: admin 30 marca 2015 20:03

W dniu 3.03.2015 r. w Kluszkowcach najlepsi narciarze z Goszczyńskiego walczyli w zawodach powiatowych.

W rywalizacji chłopców I miejsce indywidualnie zajął Alan Kacica, mistrzynią powiatu została Aleksandra Malinowska a wicemistrzynią Weronika Świst.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyły reprezentacje Goszczyńskiego w składzie:

dziewczyny - Aleksandra Malinowska, Weronika Świst, Magdalena Wsoczyńska, Ewa Budzyńska, Justyna Fudala, Małgorzata Cygoń, Maria Kowalczyk, Klaudia Bednarczyk,

chłopcy – Alan Kacica, Marcin Bednarczyk, Dariusz Bednarczyk, Jan Kabaciński, Jakub Złydaszyk, Jakub Habura.

Na Mistrzostwach Województwa, w dniu 10.03.2015r alpejczycy z „Goszcza” również pokazali klase. Mistrzynią została Aleksandra Malinowska, VI miejsce wywalczyła Weronika Świst ponadto szkołę reprezentowały również Magdalena Wysoczyńska, Justyna Fudala, Ewa Budzyńska i Maria Kowalczyk. Dzieki tak dobrej postawie drużyna dziewczyn z I LO wywalczyła I miejsce dla powiatu nowotarskiego.

Natomiast w kategorii chłopców wicemistrzem województwa został Alan Kacica a z nim o jak najlepszy wynik walczyli: Marcin Bednarczyk, Jakub Złydaszyk, Jan Kabaciński, Dariusz Bednarczyk. Dzieki dobrej postawie chłopców z I LO powiat nowotarski zajął III miejsca w klasyfikacji powiatów.

Opiekunem narciarzy był mgr Szymon Pohrebny.

Gratulujemy naszym alpejczykom i życzymy dalszych sukcesów!

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=57