Rajd Śladami Kurierów Tatrzańskich

Dodał: admin 24 września 2015 18:40

Zapraszamy wszystkich uczniów Naszej Szkoły do udziału w Rajdzie Kurierów Tatrzańskich organizowanym przez hufiec Podhalański. Spróbujecie wcielić się w bohaterów naszego regionu i podejmiecie się zadań, z jakimi oni borykali się codziennie podczas II wojny światowej, przy okazji podziwiając walory krajobrazu Tatr. Będziecie przemycać tajne informacje, szyfrować wiadomości i postaracie się zmierzyć z różnymi niespodziankami na trasie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 września (poniedziałek). Patrole ze szkół składają się z 9 uczniów + opiekun (nauczyciel). Warunkiem uczestnictwa jest wpisowe w wysokości 10 zł.

Rajd startuje 2 października (piątek) o godz. 8.00 i potrwa do ok. godz. 16. Zwieńczeniem zmagań będzie koncert zespołu S.T.O.R.M. w Dworcu Tatrzańskim. Chętnych zapraszamy do zgłoszenia się u Sobiesława Górskiego (IIIA) lub Urszuli Tokarczyk (IIH).

więcej informacji: http://tatrzanscykurierzy.pl/rajd-sladami-kurierow-tatrzanskich/