Laureaci Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

Dodał: admin 22 marca 2016 16:39

Ogłoszono wyniki konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej. Maturzyści Naszej Szkoły zostali laureatami tego konkursu. W lutym zmagali się z zadaniami pierwszego etapu, tak jak i kilkaset innych maturzystów z całej Polski . Zakwalifikowali się do ścisłej czołówki, czyli do setki młodych uczniów chcących studiować na Politechnice Krakowskiej. 5 marca, dokładnie o godzinie 12, przystąpili do finałowej walki o Złoty Indeks. No i wygrali!

Matematyka

Andrzej Szaflarski z klasy III G - laureat pierwszego stopnia z wynikiem 93,3%, to najlepszy wynik punktowy.

Laureat pierwszego stopnia tego konkursu otrzymuje 100 punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na dowolny kierunek studiów prowadzony przez Politechnikę Krakowską.

Opiekę nad laureatem sprawował mgr Wiesław Dworski

Chemia

Jakub Złahoda z klasy III H - laureat drugiego stopnia z wynikiem 66,7%, to piętnasty wynik punktowy

Laureat drugiego stopnia tego konkursu otrzymuje 50 punktów w postępowaniu rekrutacyjnym na dowolny kierunek studiów prowadzony przez Politechnikę Krakowską.

Opiekę nad laureatem sprawowała mgr Justyna Pałka

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!