Lekcja muzyki w Goszczu dla Chatki

Dodał: admin 6 maja 2016 12:18

Pod koniec kwietnia do auli Naszego Liceum zostały zaproszone dzieci i młodzież z Chatki wraz z opiekunami i wychowawcami. Organizatorem tego wydarzenia był Szkolny Młodzieżowy Wolontariat oraz Samorząd Uczniowski.

Na początku goście zostali serdecznie przywitani przez Pana Wojciecha Grzybka - koordynatora całego przedsięwzięcia. Uczniowie wykonywali różne utwory muzyczne począwszy od klasyki poprzez reggae i soul. Nie zabrakło również śpiewu takich utworów jak: "Nie wie nikt", czy też "Ulepimy Dziś Bałwana" oraz góralskiej muzyki. Po każdym przedstawieniu wykonawcy prezentowali dzieciom swoje instrumenty, na których wychowankowie Chatki mieli możliwość także zagrać. A były to między innymi: skrzypce, gitara, fortepian, wiolonczela, werble, saksofon. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały od wolontariuszy słodki upominek.

Było to już drugie spotkanie z muzyką w formie zajęć dydaktycznych, które wzbudziło wielkie zainteresowanie ze strony uczestników.

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=185