Ilustrowana bajka dla chorego dziecka

Dodał: admin 20 marca 2017 18:18

Uczennica Naszej Szkoły, Zosia Masłowska z klasy II b, otrzymała wyróżnienie w Konkursie Ilustrowana Bajka dla Chorego Dziecka organizowanym przez Fundację im. Adama Worwy w Nowym Targu.

W Urzędzie Miasta odbyła się uroczysta gala, w trakcie której panie Joanna Iskrzyńka–Steg – zastępca Burmistrza i Alicja Chodorowicz – prezes Fundacji wręczyły dyplomy i nagrody dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Każda nagrodzona osoba miała okazję zaprezentować fragment swojej bajki, które w przyszłości będą czytane chorym dzieciom na Oddziale Pediatrycznym Nowotarskiego Szpitala.

Każdej nocy, gdy na niebie pojawiały się gwizdy, układałam kocyk z wieloma poduszkami by podziwiać jak delikatnie błyszczą. Czułam wtedy jakby dawały mi jakieś wskazówki. Zawsze jednak miałam problem z ich odczytaniem. Możliwe też że to moja wyobraźnia w ten sposób zmieniała rzeczywisty sens ich migotania…”

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=277