Wywiadówka klas I i II

Dodał: admin 19 kwietnia 2017 21:14

Szanowni Rodzice Uczniów klas I i II,

zapraszamy Państwa na ostatnią wywiadówkę w dniu 20 kwietnia br. (czwartek) o godz. 16.30.

Tradycyjnie od godz. 15.45 istnieje możliwość indywidualnych rozmów z nauczycielami poszczególnych przedmiotów. Nauczyciele będą dyżurować w wyznaczonych salach wg harmonogramu zamieszczonego przy wejściu do szkoły.

Rodziców uczniów klas II zapraszamy o godz. 16.30 do auli na spotkanie z przedstawicielem poradni pedagogiczno-psychologicznej w Nowym Targu – omówiony zostanie problem cyberprzemocy. Następnie odbędą się spotkania w klasach z wychowawcami.

Rodziców uczniów klas I zapraszamy o 16.30 na spotkanie z wychowawcami.

Tematyka spotkania:1) osiągnięcia uczniów w nauce i terminy klasyfikacji końcowej wraz z zasadami uzyskania oceny wyższej niż przewidywana;2) postępy w nauce;3) sprawy klasowe.