II miejsce w województwie sportowców z Goszczyńskiego!

Dodał: admin 10 listopada 2017 19:53

W dniu 20 października w Brzesku odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa dzieci i młodzieży na szczeblu województwa małopolskiego za rok szkolny 2016/2017. Miło nam poinformować, że w ogólnej punktacji wśród szkół ponadgimnazjalnych na 95 sklasyfikowanych szkół zajęliśmy, podobnie jak przed rokiem 2 miejsce.  Do pierwszego miejsca zabrakło nam niewiele, bo tylko 6 pkt., a najwięcej zdobyli tradycyjnie: lekkoatleci, snowboardziści i narciarze. Nagrodę w imieniu wszystkich sportowców naszego Liceum odbierali: Pani dyrektor – Maria Kopeć, nauczyciele – Piotr Jabłoński, Wojciech Tischner oraz uczniowie – Klaudia Lipkowska, Marcin Bigos i Błażej Knutelski. Po części oficjalnej, uczestnicy mieli okazję spotkania z pochodzącym z Brzeska reprezentantem kraju w pływaniu, olimpijczykiem, wicemistrzem świata na 800 m. w stylu dowolnym – Wojciechem Wojdakiem. Mamy nadzieję, że w tym roku przy większym szczęściu w grach zespołowych, które wyjątkowo nie zapunktowały, zajmiemy nareszcie miejsce 1.