Spotkanie z rodzicami

Dodał: admin 14 listopada 2017 16:51

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne serdecznie zaprasza Rodziców wszystkich klas na wywiadówkę w czwartek 16.11.2017 r.

W ubiegłym tygodniu organizowaliśmy akcję „Ciacho dla Kamila”, na którą Państwo upiekliście ciasta i Wasze dzieci przez 3 dni kupowały ciastka zostawiając datki pieniężne na pomoc dla naszego ucznia Kamila Joniaka. Chcemy Państwu za tę ofiarność podziękować w specjalny sposób. Zapraszamy na spektakl teatralny „Szafa” w wykonaniu aktorów naszego koła teatralnego. Mamy nadzieję, że dla Państwa będzie to podziękowanie, a dla uczniów możliwość pokazania jak rozwijają swoją pasję aktorską na zajęciach pozalekcyjnych.

Spektakl zostanie wystawiany w auli szkolnej (II piętro) o godz. 16.00 (około 30 min).

Po spektaklu około 16.30 będą spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Tradycyjnie od 15:30 będzie możliwość indywidualnych rozmów z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Przydział klas do sal lekcyjnych oraz nauczycieli zostanie wywieszony przy wejściu do budynku szkoły.