V Masowy Szczawnicki Bieg Niepodległości. Złoty medal Oskara Nowaka!

Dodał: admin 16 listopada 2014 17:39

Po raz piąty Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy i Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy przeprowadziły Masowy Szczawnicki Bieg Niepodległości. W tym roku uczestniczyło w nim 271 osób.

Wśród pięciu grup wiekowych, w kategorii 1996-1998 wystartowało trzech reprezentantów naszej Szkoły. W biegu na dystansie około 2800 metrów, w pięknym stylu, wygrał nasz najlepszy średniodystansowiec Oskar Nowak. Bardzo dobrze spisali się również, stawiający pierwsze kroki w treningu lekkoatletycznym, uczniowie klas pierwszych, Antoni Pietrzak dobiegł jako czwarty, a Dawid Pulit piąty. W punktacji drużynowej zajęli drugi miejsce.

Wyrazy uznania należą się organizatorom Biegu. Zgromadzili liczne grono przyjaciół dzieci i młodzieży, zapewnili piękne, o patriotycznej treści i symbolicznej wymowie, medale i dyplomy, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe.

GRATULUJEMY!

Komunikat z zawodów można pobrać na stronie www.uksgimpel.org.

Autorami zdjęć są Wojciech Trojnarski i Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy.