Mistrzostwo Powiatu w Kolarstwie Górskim!

Dodał: admin 23 września 2018 21:30

Dnia 16.09. w niedzielę odbyła się Powiatowa Licealiada w Kolarstwie Górskim MTB. Zawody odbywały się z ramach cyklicznej impezy rowerowej o Puchar Szlaku Solnego. Tym razem miejscem mistrzostw były zbocza u podnóża Góry Krzywoń w Rabce -Zdroju. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Szymon Łapsa oraz Paweł Zubrzycki.Na trasie chłopaki wykazali się bardzo dużym profesjonalizmem i doświadczeniem oraz świetną kondycją.Szymon zajął 1 miejsce, został Mistrzem Powiatu Nowotarskiego natomiast brązowy medal wywalczył Paweł Zubrzycki.Bardzo gratulujemy sukcesu i przypominamy, że zawody były kwalifikacją do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 27.09. w Myślenicach.Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!