Olimpiada: ”Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Dodał: admin 28 stycznia 2019 12:34

Świadomość i wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych jest cennym kapitałem dla osób, które w bliższej bądź dalszej przyszłości wejdą w na rynek pracy. Projekt z ZUS pozwala uczniom zapoznać się z ideą ubezpieczeń społecznych i rodzajami świadczeń przysługujących osobom ubezpieczonym. Uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę o ubezpieczeniach społecznych, a także mają możliwość startu w Olimpiadzie ZUS. Jej laureaci oprócz nagród rzeczowych uzyskują indeks na wybrane uczelnie bądź dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym.

Miło nam poinformować, że Weronika Szarek z kl. IG, Monika Łacek z kl. IE oraz Julia Ślamczyk z kl. IB zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu olimpiady. Uczennice pracują pod opieką mgr Magdaleny Cyrwus-Wojtyczki.