Zawody Powiatowe w Narciarstwie Alpejskim

Dodał: admin 6 marca 2019 13:03

Reprezentacja naszego liceum złożona z pięciu chłopców i dwóch dziewcząt rywalizowała 28 lutego b.r. na stokach Kluszkowce Ski w Narciarstwie Alpejskim. Warunki pogodowe sprzyjały narciarzom i obserwatorom. Każdy z uczestników miał dwa przejazdy, przy klasyfikacji brano pod uwagę lepszy czas.

Wśród mężczyzn najlepszy z naszej szkoły okazał się Dawid Ambroż z klasy 3a zajmując czwarte miejsce, na szóstym uplasował się Kacper Żuławiński z klasy 3e. Dawid i Kacper zakwalifikowali się tym samym do zawodów wojewódzkich. W ogólnej klasyfikacji chłopcy zajęli pierwsze miejsce- tu do punktów Kacpra i Dawida dołożył cegiełkę Michał Krzystyniak z klasy 2a z jedenastą pozycją. Dalsze miejsca zajęli Bartosz Gabryś- 21 miejsce, Maciej Duda -23 miejsce.

W rywalizacji dziewcząt udział wzięły Julia Szczodrowska z klasy 2f- 15 miejsce oraz Anna Pałys z 1a- 17 miejsce.