Akcja Pola Nadziei

Dodał: admin 17 września 2019 12:26

Już kolejny raz nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję Pola Nadziei. Szkolny Wolontariat Młodzieżowy przez trzy dni rozprowadzał wśród nauczycieli, rodziców i uczniów żonkilowe cebulki.

Celem kampanii jest szerzenie idei hospicyjnej, promowanie wolontariatu, aktywizowanie i uwrażliwianie dzieci i młodzieży na potrzeby innych, a także pozyskiwanie funduszy na działalność Fundacji im. Adama Worwy w Nowym Targu.

Wolontariusze rozdali w trakcie wywiadówek i na przerwach międzylekcyjnymi ponad 1300 cebulek i uzyskując z zbiórki niesamowitą kwotę: 2.370 zł i 65 gr, 4 euro!!!

Dziękujemy bardzo za finansowe wsparcie tej wspaniałej akcji całej społeczności Goszczyńskiego a zwłaszcza rodzicom, nauczycielom, uczniom, wolontariuszom!!! Swoją hojnością, dobrocią i wielkim sercem będziemy mogli pomóc tym którzy zmagają się z cierpieniem, chorobą i samotnością.