"Znajdź pomysł na siebie" - spotkanie profilaktyczne

Dodał: admin 27 września 2019 09:57

Do znalezienia pomysłu na siebie oraz budowania pięknego i dobrego życia, pełnego pasji, celów i marzeń zachęcali liderzy zespołu Full Power Spirit na spotkaniu profilaktycznym, które miało miejsce w naszej szkole.

Uczestniczyli w nim uczniowie klas pierwszych i drugich. Słowo mówione prowadzący przeplatali piosenkami hip-hop. Nie zabrakło też pokazu beat-boxu. Program artystyczny podparty był świadectwami z życia artystów. Zawierał elementy profilaktyki alkoholowej i narkotykowej oraz był ukierunkowany na realizację przesłania: "Stop przemocy". Liderzy zespołu Full Power Spirit przekonywali, że w życiu można odnaleźć prawdziwe szczęście, budować trwałe, zdrowe i silne relacje oraz świadomie i aktywnie przeżyć życie, realizując swoje pasje, wykorzystując talenty i spełniając marzenia.