Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęte !

Dodał: admin 20 listopada 2019 14:32

14 listopada w trakcie wywiadówki Szkolny Wolontariat ruszył z pierwszym etapem kiermaszu przedświątecznego, na którym można było nabyć ozdoby przygotowane przez uczniów, pracowników naszej szkoły, Świetlicę oraz Dom Dziennego Pobytu w Niedzicy. Rodzice nie zawiedli i wsparli swoimi datkami szczytny cel, jakim jest Adopcja na odległość (Wolontariat chce wesprzeć 7-letniego ucznia z Indii). Na kiermaszu swoim urokiem zachwycały kolorowe stroiki, błyszczące bombki, choinki z piór i wiele innych. Wszystkie ozdoby idealnie nadają się do wystroju domów, czy też na świąteczne prezenty dla bliskich. Kolejna odsłona kiermaszu już niebawem, grudzień już tuż-tuż! Wolontariat liczy na wszystkich tych, którzy chcieliby wesprzeć tę akcję zarówno datkami jak i przygotowaniem ozdób.