12 Laureatów Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych z Goszczyńskiego

Dodał: admin 4 maja 2020 08:48

12. uczniów Naszego Liceum zdobyło tytuł Laureata w Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatów: tatrzańskiego i nowotarskiego.

Zawody zostały zorganizowane w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera w Zakopanem, a patronat nad nimi objął Wydział Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tytuł Laureata Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych 2020 uzyskali:

poziom III rozszerzony: Jakub Pilch (kl. 3A), Dominik Kikla (kl. 3C), Marcin Głodziak (kl. 3A), Marta Chowaniec (kl.3F),

poziom II rozszerzony: Patryk Bochnak (kl. 2A), Maciej Duda (kl. 2A), Olga Grobarczyk (kl. 2E), Krzysztof Kwak (kl. 2C), Anna Sinkiewicz (kl. 2E),

poziom I rozszerzony: Maciej Brożek (kl. 1Eg), Julia Paw (kl. 1A), Michał Stożek (kl. 1Ag).

Uczniowie do zawodów przygotowywali się pod kierunkiem: Dyrektor Marii Kopeć, mgr Joanny Trybuły, mgr Joanny Frączek oraz mgr Krystyny Podkanowicz. Koordynatorem zawodów z ramienia I LO była mgr Katarzyna Zbroja, która przeprowadziła wszystkie działania logistyczne związane z udziałem  uczniów w zawodach.

Międzyszkolne Zawody Matematyczne cyklicznie przeprowadzane są w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera  w Zakopanem. Głównym koordynatorem zawodów jest mgr Dorota Siwik-Górecka.