How well do you know English?

Dodał: admin 18 lutego 2015 10:27

Dobiegła końca VIII edycja konkursu z języka angielskiego How well do you know English?. Dwunastu uczniów z naszej szkoły oraz piętnastu z II Liceum wzięło udział w tegorocznych zmaganiach sprawdzając swoją wiedzę z zakresu gramatyki, słownictwa i elementów wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Konkurs składał się z dwóch etapów, do drugiego, który odbył się na początku lutego, przeszło po trzech uczniów z każdej szkoły. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Jędryka (II LO), drugie uzyskała Katarzyna Ligęza (I LO), trzecie Anna Stachura (I LO), czwarte zajął Dariusz Stopka (II LO), piąte przypadło Sobiesławowi Górskiemu (I LO), a ostatnie Małgorzacie Górz (II LO).

Przekazanie nagród odbyło się 12 lutego w Liceum im. Świętej Królowej Kingi, a zostały one wręczone przez panie dyrektor Beatę Tarnowską, Marię Kopeć oraz nauczycielki języka angielskiego i zarazem organizatorki konkursu panie Agnieszkę Dziuban -Kłaput oraz Agnieszkę Paprocką-Maciaś. Wszyscy finaliści otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez obydwie szkoły oraz gadżety z wydawnictw: Nowa Era, MacMillan oraz Pearson Longman.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=46