Zajęcia sportowo-rekreacyjne w czasie ferii zimowych

Dodał: admin 2 marca 2015 21:02

Tradycyjnie, od lat osiemdziesiątych XX wieku, w I Liceum organizowane są zajęcia sportowe w okresie ferii zimowych. Tym razem odbywały się co drugi dzień przez dwa tygodnie. W czasie sześciu dni ćwiczyły lekkoatletki i lekkoatleci oraz entuzjaści piłki siatkowej.

Na sportowe spotkania stawiały się uczennice i uczniowie, absolwenci naszej Szkoły, stali uczestnicy zajęć pozalekcyjnych- absolwenci innych szkół ponadgimnazjalnych, a także rodzice uczniów. Odbyło się dziesięć zajęć, 69 uczestników spędziło w sali sportowej 22 godziny.

43 siatkarzy przygotowujących się do zawodów powiatowych trenowało cztery razy przez dziesięć godzin. Rozegrali kilkanaście niezapomnianych w swoim dramatyzmie spotkań. Zabawa była przednia. Gratulujemy pomysłu na wartościowe, zdrowe spędzenie wolnego czasu.

Zajęcia prowadził, w formie wolontariatu, Piotr Jabłoński.