Spotkanie z Rodzicami Uczniów

Dodał: admin 16 listopada 2020 09:55

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na wywiadówki w terminach:

17 listopada 2020 r. (wtorek) godz. 16.00 - spotkanie z rodzicami uczniów kl. I i II po szkole podstawowej
18 listopada 2020 r. (środa) godz. 16.00 - spotkanie z rodzicami uczniów kl. II i III po gimnazjum.

Wywiadówki odbędą się zdalnie za pomocą Teams. Rodziców proszę o zalogowanie się na konta uczniów z kamerkami. O godz. 16.00 wychowawcy przeprowadzają spotkania klasowe.

Tematyka:
1) postępy uczniów w nauce, ocenianie
2) obecności uczniów na zajęciach, w tym na zajęciach zdalnych
3) problemy z nauczaniem zdalnym i sposoby ich rozwiązania
4) zasady konsultacji w szkole i konsultacji zdalnych
5) sprawy klasowe.

Od 16.30 Rodzice będą mogli porozmawiać indywidualnie z nauczycielami poszczególnych przedmiotów. W tym celu proszę napisać do nauczyciela prywatną wiadomość na Teams, że rodzic prosi o rozmowę w sprawie dziecka i nauczyciel oddzwoni na Teams albo (jeżeli ma dużo rozmów) umówi się na rozmowę o innej godzinie. W indywidualnych sprawach można również umówić się na rozmowę w szkole w innym dniu.

Jeżeli ktoś z Państwa będzie potrzebował porozmawiać ze mną to również można na Teams albo telefonicznie.

Maria Kopeć