Sukcesy uczniów Goszczyńskiego w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Dodał: admin 5 lipca 2021 23:51

W tegorocznej edycji Konkursu Matematycznego Kangur wyróżnienia otrzymali uczniowie naszej szkoły: Kamila Fryźlewicz z klasy 3E, Maciej Mrożek z klasy 2Eg, Maria Kaczmarczyk z klasy 2H oraz Maciej Kopycki z klasy 1C.

Uczniowie pracują pod opieką Pani Dyrektor Marii Kopeć, mgr Joanny Frączek-Dziedziny orz mgr Beaty Żurawskiej.

Kangur Matematyczny jest konkursem skierowanym do uczniów wszystkich typów szkół i ma charakter testu. Uczniowie biorący w nim udział musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale też umiejętnością logicznego myślenia, wnioskowania i uogólniania.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom, życzymy dalszych matematycznych sukcesów!

Wszystkich zachęcamy do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w kolejnej edycji, już za rok.

Szkolnym koordynatorem konkursu z ramienia szkoły była pani mgr Joanna Frączek-Dziedzina