Goszczyński dla Nowej Białej

Dodał: admin 31 sierpnia 2021 09:38

Najmłodszych mieszkańców Nowej Białej, postanowiła wspomóc cała Społeczność Goszczyńskiego. Jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego, Szkolny Wolontariat Młodzieżowy zorganizował zbiórkę przyborów szkolnych i środków finansowych, aby dla wszystkich uczniów, którzy zostali poszkodowani w pożarze, przygotować na nowy rok szkolny plecak wraz z wyposażeniem. Do akcji włączyli się także Rodzice, Absolwenci oraz poszczególne klasy wraz z wychowawcami, solidaryzując się w ten sposób z dziećmi i młodzieżą z Nowej Białej. Wszystkim darczyńcom i zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy – to wspaniały przykład empatii, zrozumienia i dobrego serca, a uczniom ze szkoły w Nowej Białej życzymy powodzenia i wielu sukcesów!