XV edycja konkursu “How well do you know English?”

Dodał: admin 8 kwietnia 2022 17:29

Niedawno w naszej szkole odbył się już po raz piętnasty końcowy etap konkursu języka angielskiego How well do you know English? Konkurs ten ma na celu sprawdzenie wiedzy uczniów klas pierwszych i drugich z zakresu gramatyki, słownictwa oraz elementów wiedzy o krajach anglojęzycznych. Każdego roku młodzież naszej szkoły rywalizuje ze swoimi rówieśnikami z II Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu . Do pierwszego etapu przystąpiło 60 uczniów z naszej szkoły, a do finału dostało się łącznie 6 uczestników obu szkół. Tegorocznymi zwycięzcami są:

I miejsce - Kacper Błachut (I LO)

II miejsce - Paulina Szczerba (II LO)

III miejsce - Radosław Janczak (I LO) oraz Marta Węgrzyn (II LO)

V miejsce - Paulina Strama (I LO)

VI miejsce – Tomasz Wąś (II LO)

Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że kolejne edycje okażą się równie udane dla naszych uczniów. Konkurs przeprowadziły pani Agnieszka Dziuban-Kłaput (II LO) oraz Ewa Komperda (I LO). Nagrody, które wręczyła pani Dyrektor Marta Sokołowska zostały ufundowane przez TBG w Nowym Targu. Opiekunami dydaktycznymi zwycięzców są: pani Marta Domalik oraz pani Katarzyna Draus.