Twoja krew ratuje życie - podsumowanie

Dodał: admin 8 grudnia 2022 21:07

W ostatni dzień listopada do naszej szkoły zawitała akcja krwiodawstwa zorganizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropla” a przeprowadzona przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Nowym Targu. Tradycyjnie w sali 07 budynku głównego liceum uczniowie, absolwenci i nauczyciele mogli wziąć udział w oddawaniu tego drogocennego płynu ratującego życie wielu ludzi. Akcja przebiegła bardzo sprawnie: zarejestrowanych zostało 36 osób. Pobrano 29 jednostek krwi.

Twoja krew ratuje życie

To już kolejny rok kiedy I LO z wielką radością i zaangażowaniem uczestniczy w tym dobroczynnym wydarzeniu. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli czynny udział w tym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy na kolejne akcje i zachęcamy do tego, by do honorowego grona krwiodawców należało coraz więcej osób. Koordynatorem akcji na terenie naszej szkoły był p. Wojciech Grzybek