Bożonarodzeniowy Goszczyński

Dodał: admin 22 grudnia 2022 20:00

W ostatnich tygodniach w naszej szkole coraz bardziej zaznaczają się nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Liczne akcje wolontariatu, nadchodzący koncert kolęd czy dekoracje na korytarzach wprowadzają całą społeczność szkolną w świąteczny nastrój. Z całą pewnością zapamiętamy tegorocznego 6 grudnia, czyli Mikołajki. Członkowie SU, w pięknych mikołajowych strojach, obdarowali wszystkich słodkim poczęstunkiem ufundowanym przez Radę Rodziców.

Bożonarodzeniowy Goszczyński

W dniu 21.12.22 r. odbył się Świąteczny Dzień Tematyczny. W atmosferze przygotowań do zbliżającego się koncertu kolęd, społeczność szkolna zawarła ducha Bożego Narodzenia w swoich przebraniach. Od klasycznych swetrów świątecznych po pełnowymiarowe kostiumy – w ten sposób uczniowie i nauczyciele razem uczcili nadchodzące święta. Najlepsze i najoryginalniejsze przebrania zostały uhonorowane słodką nagrodą. Bardzo dziękujemy Gronu Pedagogicznemu, Samorządowi Uczniowskiemu i jego opiekunowi, p. Annie Róg, za stworzenie okazji do wspólnej zabawy!