Warsztaty na Politechnice Krakowskiej

Dodał: admin 23 czerwca 2023 13:26

19.06.2023 uczniowie klasy 1A oraz 1C wraz z opiekunami – p. K. Sołtys, p. M. Pałysem, p. G. Słowikiem oraz pomysłodawcą przedsięwzięcia – wychowawcą kl. 1A p. M. Smreczyńską, uczestniczyli w warsztatach laboratoryjnych na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej. Uczestnicy mieli, między innymi okazję zapoznać się z kompletnym procesem druku 3D: od etapu projektowego do samego wydruku. Największy entuzjazm uczniów wzbudziły jednak zajęcia w laboratorium programowania procesów automatyzacji, gdzie każdy uczestnik miał okazję opracować własną symulację linii produkcyjnej w fabryce.

Warsztaty na Politechnice Krakowskiej

Serdecznie dziękujemy Panu Prof. dr hab. Adamowi Jagielle oraz Pracownikom Naukowym Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej Politechniki Krakowskiej za zorganizowanie dla nas inspirujących i niezmiernie ciekawych zajęć.

Magdalena Smreczyńska