Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23

Dodał: admin 27 czerwca 2023 14:41

Nadszedł czas podsumowania i upragnionych wakacji. Społeczność naszej szkoły uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/23 rozpoczęła od mszy św. w kościele NSPJ w Nowym Targu. O godz. 9.30 wszyscy zgromadzili się na boisku szkolnym. Pani Dyrektor Marta Sokołowska w swoim przemówieniu nawiązała do licznych sukcesów uczniów Goszczyńskiego: ośmiu otrzymało tytuł finalisty w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, jeden tytuł laureata w konkursie Odkrycia – Polska Edycja Konkursu UE dla Młodych Naukowców, 135. osiągnęło świadectwo z wyróżnieniem, a w rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach szkoła zdobyła 1. miejsce w województwie. Pani Dyrektor podziękowała także nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za zaangażowanie, troskę i okazywaną pomoc. Upominki dla wyróżnionych uczniów zakupiła Rada Rodziców. Na koniec przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom Sewerynusy i życzyli wszystkim udanego wypoczynku.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23