Ciacho dla Kamilki

Dodał: admin 12 października 2023 10:26

W pierwszym tygodniu października w naszych szkolnych murach, odbyła się akcja ,,Ciacho dla Kamilki” – dziewczynki chorej na SMA. Wolontariusze przez kilka dni w trakcie przerw sprzedawali pyszne domowe wypieki przygotowane przez nauczycieli, rodziców, uczniów oraz nowotarskie firmy: Trzcińscy oraz Piekarnio-Cukiernia R. Steskal.

Ciacho dla Kamilki

Szczególną wdzięczność wyrażamy wspomnianym wcześniej firmom nowotarskim za wszelkie słodkości, a także firmie PH Pakfol z Nowego Targu za talerzyki tekturowe i łyżeczki plastikowe i p. Annie Zgierskiej przewodniczącej Rady Rodziców za wszelką pomoc