Hej Kolęda, Kolęda 2024

Dodał: admin 2 lutego 2024 15:22

W piątkowe przedpołudnie uczniowie czynnie działający w Szkolnym Wolontariacie Młodzieżowym wraz z Panią Dyrektor Martą Sokołowska i Panem Wojciechem Grzybkiem odwiedzili Ośrodek dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Rabce-Zdroju. W trakcie wspólnego spotkania młodzież zagrała i zaśpiewała kolędy i pastorałki, które zachwyciły wszystkich obecnych. Nie zabrakło przemówień i podziękowań za trwającą już ponad dziesięć lat współpracę między naszymi placówkami.

Hej Kolęda, Kolęda 2024

Wolontariusze zostali bardzo serdecznie przyjęci przez s. Irminę, Panią Dyrektor Szkoły Elżbietę Radiowską, wychowawców i podopiecznych placówki. Przy słodkościach i pysznym domowym cieście, mogliśmy zakończyć tę wspaniałą wizytę.

Uczniowie zgodnie przyznają, że możliwość kontaktu z tak wdzięcznymi odbiorcami daje im ogromną satysfakcję.