W drodze do finału

Dodał: admin 7 marca 2024 18:28

Miło nam poinformować, że do finału tegorocznej IX edycji ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” z zakresu matematyki zakwalifikowało się dwóch uczniów naszej szkoły – Maciej Knapczyk i Łukasz Mroszczak z klasy IVC. Etap pierwszy konkursu polegał na rozwiązywaniu zadań na platformie e-learningowej z zakresu programu matematyki rozszerzonej przewidzianego dla liceum. Oprócz wysokiego poziomu wiedzy uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością pracy pod presją czasu, bowiem przepustką do finału było bezbłędne rozwiązanie wszystkich zadań. Nagrodą w konkursie jest zaszczytny tytuł Laureata I, II lub III stopnia oraz dodatkowe punkty przy rekrutacji na I rok studiów wybranego kierunku. Maciej i Łukasz pracują pod opieką Pani mgr Marii Kopeć. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

W drodze do finału