“How well do you know English?”

Dodał: admin 14 marca 2024 09:54

Na to pytanie uczestnicy konkursu o takiej właśnie nazwie mogą odpowiedzieć tylko w jeden sposób: perfekcyjnie! Już po raz XVII uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rówieśnikami z II Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu sprawdzili swoje umiejętności lingwistyczne oraz wiedzę, dotyczącą krajów anglojęzycznych. Miło nam poinformować że I miejsce zdobyła uczennica Goszczyńskiego Weronika Waksmundzka (kl. 2i), kolejne miejsca zajęły: Karolina Parzątka (II LO), Marcelina Cikowska (kl. 2i), Emilia Kocańda (II LO), Oliwia Łojas (II LO), Zuzanna Marcinek (kl. 2a).

“How well do you know English?”

Gratulujemy! Konkurs przeprowadziły panie Ewa Komperda oraz Agnieszka Dziuban-Kłaput. Główne nagrody dla naszych uczniów ufundowało Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej.