Cztery Złote Indeksy Politechniki Krakowskiej

Dodał: admin 14 marca 2024 09:58

W finale tegorocznej IX edycji ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” walczyło czworo uczniów naszej szkoły. Rywalizacja dotyczyła dwóch zakresów tematycznych: matematyki oraz predyspozycji architektonicznych. Finał odbył się stacjonarnie w Krakowie w budynku Politechniki. Wysokim poziomem wiedzy wykazali się   Maciej Knapczyk i Łukasz Mroszczak z klasy IVC, którzy z zakresu matematyki zdobyli zaszczytny tytuł Laureata I stopnia. Jako laureaci najwyższego stopnia otrzymują 200 dodatkowych punktów przy rekrutacji na pierwszy rok studiów. Opiekunem merytorycznym Macieja i Łukasza jest Pani mgr Maria Kopeć. Natomiast z zakresu predyspozycji architektonicznych z zadaniami bardzo dobrze poradziły sobie Veronica Marek i Zuzanna Chowaniec z klasy IVG i wywalczyły tytuł Laureata III stopnia oraz dodatkowe 60 punktów w rekrutacji na wymarzony kierunek studiów.

Cztery Złote Indeksy Politechniki Krakowskiej

Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia na studiach!