Goszczyński biega dla chorych

Dodał: admin 20 maja 2015 21:32

Biegasz dla siebie, pobiegnij dla innych

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą zaprasza wszystkich do biegania. Po co?

Jeśli do końca maja uczestnikom akcji uda się przebiec w sumie 10 mln km, wówczas sponsor -  mistrzyni olimpijska Justyny Kowalczyk przekaże na rzecz PTWM 100 tys. zł. Kwota ta wesprze budowę centrum leczenia chorych na mukowiscydozę w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

JAK POMÓC?

Musisz tylko pobrać bezpłatną aplikację Endomondo i dołączyć do rywalizacji „Biegasz dla siebie, pobiegnij dla innych”.

RODZAJ WYKONYWANEJ AKTYWNOŚCI:

Bieganie, Nordic walking, Wędrowanie, Bieg na orientację, Chodzenie (Tylko rejestrowane z urządzenia z GPS).

CZAS TRWANIA:

01-04-2015r. – 31-05-2015r.

Nasza Szkoła postanowiła przyłączyć się do tej akcji, natomiast Pani Dyrektor Maria Kopeć zgodziła się ufundować nagrodę dla ucznia, który przebiegnie najwięcej kilometrów!

Pomysłodawcą tego wydarzenia i całego przedsięwzięcia w naszym liceum jest uczennica pierwszej klasy – Małgorzata Trybuła.

Do biegu gotowi - start!

Liczy sie każdy krok!

Powodzenia!

Jeśli podejmujesz wyzwanie zapoznaj sie z regulaminem.

Link do wydarzenia: https://www.endomondo.com/challenges/21011903