Wywiadówka śródsemestralna

Dodał: admin 16 listopada 2015 10:50

Szanowni Państwo
zapraszam na wywiadówkę śródsemestralną Rodziców uczniów wszystkich klas w dniu 18 listopada 2015 r. tj w środę.

Godz. 15.45-16.30 możliwość indywidualnych rozmów z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, nauczyciele będą pełnili dyżury w salach wg harmonogramu wywieszonego przy wejściach do szkoły.

Godz. 16.30 - zapraszamy na spektakl teatralny wystawiany przez uczniów z okazji Narodowego Święta Niepodległości (około 35 minut) - aula szkolna II piętro.

Po spektaklu spotkania z wychowawcami klas w salach wg harmonogramu wywieszonego przy wejściach do szkoły.
Jednocześnie informuję, iż obok boiska szkolnego jest mały parking, proszę korzystać z parkingów miejskich.

Serdecznie zapraszam na spektakl teatralny, jest to okazja, aby zaprezentować Państwu talenty aktorskie naszej młodzieży i wynik ich pracy na zajęciach pozalekcyjnych. Spektakl jest bardzo nastrojowy a gra aktorów rewelacyjna.

Maria Kopeć - dyr szkoły