Następny indeks dla ucznia Naszej Szkoły

Dodał: admin 14 kwietnia 2016 15:04

Zakończyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagielońskiego. Tradycyjnie, uczniowie Naszej Szkoły brali w nim udział. Tytuł laureata w tym roku szkolnym otrzymała maturzystka, uczennica kl.III H - Klaudia Bednarczyk. Nasza wychowanka powtórzyła sukces ubiegłorocznej edycji.

Rywalizacja była ostra. W konkursie brało udział kilkaset osób z rejonu Małopolski - od Zakopanego, przez Nowy Targ, Limanową, Nowy Sącz, Tarnów, Olkusz, Wadowice…

Laureat konkursu, poza dyplomem, książką, satysfakcją, otrzymuje indeks na studia stacjonarne na Wydziale Chemii UJ na wybrane kierunki: chemia, chemia medyczna, ochrona środowiska.

Co wybierze Klaudia?!

Serdecznie gratulujemy laureatce. Trzymamy kciuki za wyniki egzaminów maturalnych. Powodzenia!
Opiekunem Klaudii Bednarczyk była mgr Justyna Pałka.

zdjęcie: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=178