Wielki mróz i ciepłe serca Uczniów i Absolwentów

Dodał: admin 19 stycznia 2017 19:49

W trakcie siarczystych mrozów uczniowie Naszej Szkoły odwiedzili ośrodki dla dzieci i młodzieży oraz osób starszych na Podhalu. Celem wyjazdów było stworzenie ciepłej świątecznej atmosfery przez wspólne kolędowanie.

Pierwszym przystankiem naszych kolędników był Dom Pomocy Społecznej w Zaskalu. Wolontariusze Goszcza zagrali i zaśpiewali kolędy oraz pastorałki przy akompaniamencie gitar i skrzypiec. Nie zabrakło również wspólnych życzeń noworocznych oraz odrobiny słodkości. Drugi występ przygotowali uczniowie klasy 1d dla podopiecznych Domu dla Dzieci Niewidzących i Słabowidzących w Rabce. Programy artystyczne nagrodzone zostały nie tylko brawami, ale także radością, płynącą z serc dzieci.

Te wydarzenia pozwoliły nam być blisko tych, którzy potrzebują wsparcia i okazania ciepłego serca szczególnie w okresie świątecznym.

Wyjazdy wolontariuszy zostały sfinansowane przez Absolwentów Szkoły (rocznik 1986) obecnych na spotkaniu z okazji 30-lecia matury. Absolwenci, dziękujemy! Razem możemy więcej!

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=248