Charytatywny maraton słodkości

Dodał: admin 20 listopada 2017 18:18

Człowiek posiada tyle, ile rozda innym…

Dzięki charytatywnemu maratonowi słodkości udało się zebrać 6400 zł; 4728 zł w I LO oraz 1672 zł w ZSTiP.

W imieniu Kamila i jego Rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ochoczym sercem podzielili się swoim talentem cukierniczym, dobrocią i entuzjazmem pomagania innym.

Szczególnie dziękujemy naszym sponsorom:

- Piekarnio – Cukierni R. Steskal Nowy Targ

- Piekarnio – Cukierni Adam i Tomasz Hajnos Nowy Targ

- Piekarnio – Ciastkarni Dominika i Piotr Żarneccy Nowy Targ

- Cukierni Agata Duda – Skraba Nowy Targ

- Piekarnio – Cukierni Stanisław Sarniak Podwilk

- Firmie ART. Mill Bakery Katarzyna Wiśniowska Nowy Targ

- Firmie Handlowej Warzywa – Owoce Kinga Garb Nowy Targ

- Firmie Usługowej FUH Profi Clean SC Nieckarz Nowy Targ

Mamy nadzieję, że dobro świadczone innym przyniesie radość i satysfakcję.

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=356