IV miejsce w finale Licealiady w Piłce Nożnej

Dodał: admin 20 czerwca 2018 19:59

W piątek 08.06.2018 r. na stadionie piłkarskim w Czchowie na ul. Sądeckiej odbył się finał Licealiady w Piłce Nożnej dziesięcioosobowej chłopców.

W turnieju uczestniczyło 6 zespołów po 3 z każdego półfinału. Mistrzowie półfinału zostali podzieleni do dwóch grup. Wicemistrzowie natomiast przydzieleni do grup przeciwnych a zespoły które zajęły III miejsca wylosowały grupy. Drużyny grały w systemie : ”każdy z każdym”, czas gry 2×10 minut.

Drużyna z naszej szkoły zakwalifikowała się do finału oraz  zdobyła w finale IV miejsce.

Gratulujemy wspaniałego IV miejsca i dziękujemy za włożony wysiłek oraz reprezentowanie szkoły w tej dyscyplinie sportu.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce -ZS Nr 1 Limanowa

II miejsce – Nowy Sącz

III miejsce – ZS im. W. Goetla Sucha Beskidzka

IV miejsce – ZSO nr 1 Nowy Targ

Wyniki zawodników,  którzy brali udział w poszczególnych etapach zawodów :

Waksmundzki Szczepan, Kowalczyk Maciek, Krupa Jakub, Ligęza Tomasz, Rusnak Szymon, Kacper Groński, Zubek Mariusz, Rychtarczyk Marcin, Krzysztofiak Konrad -  4 miejsce na Zawodach Wojewódzkich w Piłce Nożnej,

Krystian Zamęta - 1 miejsce na Zawodach  Wojewódzkich w Piłce Nożnej,

Bałos Daniel, Kobylarczyk Wojtek, Kuruc Karol, Sarna Norbert, Topór Arkadiusz, Topór Maciej, Łukaszczyk Jan, Skóbel Patryk - 1 miejsce na zawodach powiatowych, rejonowych oraz Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Nożnej,

Kudła Szymon - 1 miejsce na zawodach powiatowych, rejonowych,

Świetlak Adrian - 1 miejsce na zawodach powiatowych.