Spotkanie z Rodzicami

Dodał: admin 13 listopada 2019 12:14

Szanowni  Rodzice,

Zapraszam na spotkanie w dniu 14 listopada 2019r. (czwartek).
O godz. 15.30 w auli szkolnej pokażemy Państwu program przygotowany przez młodzież klas 1Fg, 2C, 1Gg z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Serdecznie zapraszamy na ten program, abyście Państwo mogli zobaczyć pracę Waszych dzieci i Nauczycieli.
O godz. 16.00 zapraszamy na spotkania z Wychowawcami klas, przydział sal będzie wywieszony przy wejściach do Szkoły.
Po wywiadówce od godz. 16.30 do godz. 17.30 będzie możliwość indywidualnych rozmów z Nauczycielami poszczególnych przedmiotów. Nauczyciele będą dyżurować w wyznaczonych salach lekcyjnych.
O godz. 16.30 przedstawiciele Rodziców klas III maturalnych spotykają się w sprawie studniówki w sali nr 17.

Tematem spotkań są:

1) postępy w nauce młodzieży

2) frekwencja na obowiązkowych zajęciach lekcyjnych

3) organizacja wycieczek

4) organizacja studniówki - klasy II i III

5) organizacja matur próbnych

Zapraszamy również do auli szkolnej, gdzie od godz. 15.30 do 20.00 będzie możliwość obejrzenia wystawy poświęconej II wojnie światowej. Wystawione eksponaty pochodzą z naszego szkolnego archiwum oraz z Państwa domowych zbiorów, które zechcieliście Państwo udostępnić.

Ze względu na ważność omawianych spraw proszę Państwa o niezawodne przybycie.

Maria Kopeć