Nasi uczniowie w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego

Dodał: admin 26 lutego 2020 13:03

Czworo naszych uczniów weźmie udział w Finale IV Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego organizowanego przez Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Tematem tegorocznego konkursu jest „Sakrament Eucharystii w prawie kanonicznym”.

Do eliminacji przystąpiło 1500 uczniów szkół średnich z całej Polski. Było wśród nich dziewięcioro reprezentantów naszej szkoły. Czworo z nich zakwalifikowało się do etapu finałowego.

Na początku kwietnia do Warszawy pojadą: Amelia Paw z klasy I Ag, Bartłomiej Wesołowski z klasy I Dg, Jakub Pilch z klasy III A oraz Oliwia Wójciak z klasy III D. Uczniowie przygotowują się do finału pod kierunkiem nauczycieli - katechetów: ks. Jan Gacek i p. Wojciech Grzybek.

Wszystkim finalistom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!