Medalowi snowboardziści

Dodał: admin 3 marca 2020 08:04

Ostatnie dni minęły pod znakiem sukcesów na zawodach snowboardowych. 12 lutego na stoku w Spytkowicach odbyła się Powiatowa Licealiada w Snowboardzie dziewcząt i chłopców. Nasze uczennice, tak jak w zeszłym roku wykazały się bardzo dobrą formą.

Po dwóch przejazdach, indywidualnie zajęły nastepujące miejsca:

Zofia Rusnak 2a- miejsce 2, Anna Wojtczyk 1e- miejsce 3, Juila Pierwoła 3f- miejsce 4, Joanna Pęksa 3g – miejsce 6, Monika Łacek 2a- miejsce 10, Maja Bobrowska 1d- miejsce 13, Zuzanna Malik 2d- miejsce 14, Ewelina Zarycka 2d- miejsce 16.

Dziewczyny z miejsc 1- 12 zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich. Drużynowo reprezentantki naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce

Grupa chłopców w tym roku nie była liczna, ale panom udało się zająć drużynowo trzecie miejsce i tym samym również uzyskali awans do zawodów wojewódzkich Wyniki indywidualne:

Patryk Fryźlewicz 1Cg miejsce 11, Filip Grzywacz 1Cg- 12 miejsce, Maciej Chorąży 1c- 17 miejsce

Na tym samym stoku 26 lutego miała miejsce Licealiada Województwa Małopolskiego. Warunki były dużo gorsze, ale reprezentantki naszej szkoły po raz kolejny odniosły sukces zajmując drugie miejsce drużynowo. Ustąpiły miejsca jedynie szkole mistrzostwa sportowego z Zakopanego.

Wyniki indywidualne po dwóch przejazdach

Zofia Rusnak 2a- miejsce 8, Joanna Pęksa 3g- miejsce 10, Anna Wojtczyk 1e- miejsce 12. Poza pierwszą piętnastką -Julia Pierwoła, Monika Łacek

Gratulujemy wszystkim zawodnikom