Akcja szyjemy Maseczki!!!

Dodał: admin 23 kwietnia 2020 10:40

W tym trudnym czasie epidemii chcemy dzielić się dobrem i otwartym sercem na drugiego człowieka

Dlatego zachęcamy Społeczność Goszczyńskiego do wykonania w domu maseczek ochronnych, które chcemy przekazać na rzecz dzieci i młodzieży chorej na mukowizcydozę oraz personelowi medycznemu w Rabce i w Nowym Targu.

Do akcji można wykorzystać własny materiał lub uzyskany od Duszpasterstwa Młodzieży archidiecezji krakowskiej i z podkoszulek z ŚDM..., które są dostępne u ks. Michał Mroszczak na terenie parafii NSPJ. Kontakt z księdzem przez messengera lub telefonicznie. Można też osobiście zgłosić się na wikarówkę przy parafii NSPJ i tam na domofon dzwonić. Akcja potrwa do 10 maja!!!Wykonane maseczki można od poniedziałku do piątku dostarczyć z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa do sekretariatu szkoły w godzinach od 8.30 do 14.30. Organizatorem wydarzenia w naszej szkole jest Szkolny Wolontariat Młodzieżowy przy współpracy z Samorządem Uczniowskim.

Post ze strony duszpasterstwa młodzieży oraz instrukcja jak zrobić maseczkę.