III KSWES

Dodał: admin 24 lutego 2015 12:57

W dniach 12-13 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się III edycja Konfrontacji Szkół w E-Sporcie. Impreza została zorganizowana przez p. Marcina Bryniarskiego przy współpracy m.in. z Naszym Liceum.W tej edycji zawodnicy reprezentujący szkoły z całej Polski zmierzyli się w grze Counter-Strike: Global Offensive. Każda ze szkół wystawiła 5 osobowy team (4 uczniów + nauczyciel). „Goszczyńskiego” reprezentowali: Adam Guzik, Łukasz Jandura, Jakub Pranica, Adam Rusin (wszyscy 2 A) oraz p. Łukasz Szajnowski.


Pierwszy dzień zawodów zarezerwowany był na zmagania grupowe. Nasza drużyna zajęła szczęśliwie drugie miejsce w grupie C, co dało nam awans do ćwierćfinałów.


Drugiego dnia odbyła się faza pucharowa, a w tej musieliśmy się zmierzyć z Zespołem Szkół Licealnych i Technicznych w Jarosławiu. Niestety nie wystarczyło nam umiejętności i doświadczenia w starciu z późniejszym zwycięzcą całych rozgrywek. Ostatecznie w całym turnieju zajęliśmy dobre 5 miejsce.


Organizacja zawodów była naprawdę znakomita. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy się dobrze bawić i poczuć smak prawdziwej rywalizacji. Jesteśmy pewni, że w następnej edycji ugramy coś więcej. Mamy przecież cały rok na przygotowanie, a to właśnie trening czyni mistrza.


Artykuł z Tygodnika Podhalańskiego


więcej informacji:


http://www.kswes.pl/


http://malopolskaonline.pl/rozmaitosci,Konfrontacja_Szkol_w_E-Sporcie_ZSLiT_z_Jaroslawia_-_najlepszy_zdjecia-10594.html

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl