Sewerynusy 2020 - ankieta

Dodał: admin 24 czerwca 2020 10:06

Drodzy nauczyciele i uczniowie!

W tym roku, mimo nietypowych warunków, samorządowi uczniowskiemu udało się zorganizować SEWERYNUSY 2020!

Dla osób, które o Sewerynusach jeszcze nie słyszały, przypominamy: Sewerynusy to nagrody przyznawane nauczycielom w różnych kategoriach. Wyboru dokonują uczniowie, którzy sami mogą zadecydować, który nauczyciel najbardziej zasłużył na wygraną w danej kategorii. W tym roku wyjątkowo, zwycięzców wyłonimy poprzez głosowanie internetowe.

Zapraszamy wszystkich uczniów, absolwentów, oraz samych nauczycieli, do wzięcia udziału w głosowaniu, poprzez udział w ankiecie, do której link podano poniżej. Wiemy, że wybór może być trudny, dlatego w każdej z ośmiu kategorii można zagłosować na maksymalnie 3 nauczycieli (tylko w kategorii drugiej można oddać głos na maksymalnie dwóch nauczycieli). Ankieta otwarta jest do czwartku godziny 12.30, dlatego nie ma co zwlekac. Wygrywa oczywiście osoba z największa ilością głosów w danej kategorii. Wyniki ankiety poznamy w piątek.

Nagrody przyznawane nauczycielom przez uczniów są wyjątkową i piękną tradycją, którą warto kontynuować, dlatego zachęcamy wszystkich do głosowania.

Link do ankiety: TUTAJ