Włoski Konkurs Rozstrzygnięty!

Dodał: admin 19 listopada 2020 09:50

Julia Zych z kl. 3D zajęła I miejsce w organizowanym w naszej szkole konkursie „Język włoski między słowem a obrazem”.

Jury pod przewodnictwem pani Anny Dziubas – kierownika Galerii Sztuki BWA Jatki, oddziału Małopolskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu, postanowiło również, dodatkowo przyznać dwa równorzędne wyróżnienia dla: Łucji Obrusik z kl. 3C oraz Katarzyny Wójcik z kl. 2B

Nagrodę za I miejsce ufundowało Bistro „Parmezzan”, a jest nią bon na zakup oryginalnych włoskich produktów.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc pani Annie Dziubas oraz pani Marcie Stryblińskiej. Wszystkim uczniom, którzy przesłali swoje prace serdecznie gratulujemy talentu i ciekawych pomysłów! Zachęcamy do podziwiania wszystkich nadesłanych prac w galerii. Konkurs zorganizowała pani Magdalena Smreczyńska.

Zapraszamy do Galerii <Przejdź do galerii>